Petro-kimya sektöründe çözüm odaklı ürünler ortaya koymayı hedefleyen bir anlayışla kurulan Rawak Dış Ticaret; sektör tecrübesini ön plana çıkarmayı ve teknolojiden yüksek standartlarda yararlanmayı hedefler. Tamamen Türk sermayesi ile kurulan ve Türkiye’nin uluslararası pazarlarda temsil edilmesine ciddi katkı sağlayan firmamız Özbekistan, Kazakistan, Tacikistan ve Kırgızistan’da faaliyet gösteren önemli bir yapının parçasıdır.

Ürün gamında petrol ve petrol türevi ham maddeden elde edilen ürünleri barındıran Rawak Dış Ticaret; plastik, tekstil, boya ve genel kimyasal katkıları sektöründe tecrübesini ön plana çıkarmayı en büyük önceliği sayar. Satış ve dağıtımda kendi alanının en iyisi, personeli ile müşterilerine değer sunmayı arzulayan firmamız güçlü bir yapının parçası olması nedeni ile kurum kültürü çerçevesinde hareket eder.

Kurum kültürünün en önemli unsurlarından olan müşteri memnuniyeti ve sadakatini ön plana çıkararak uygun fiyatlı, en iyi kalitedeki ürünleri dünyanın en önemli pazarlarına sunar. Orta Asya’da elde edilen tecrübe ve bilgi birikimini dünyaya yaymayı hedeflerimizin en büyüğü olarak sayıyoruz. Bu anlamda Rusya, Türkmenistan ve Güney Kore gibi dünyanın önemli pazarlarında etkin çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İşimize verdiğimiz önemi makineleşme ve teknolojiyi maksimum düzeyde kullanma anlayışı ile birleştirirken firmalardan gelen Plastik ve Plastifay danışmanlık hizmet taleplerini en yüksek memnuniyet oranı ile karşılamayı arzuluyoruz.

Ayrıca, uzun yıllar edinmiş olduğumuz tecrübe ile her türlü makine, kurulum ve üretim konularında, firmalara, danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.